Що краще міцелярна вода чи гідрофільна олія?

Що краще міцелярна вода чи гідрофільна олія?

Ти напевно знаєш про те, яку важливу роль у догляді за шкірою обличчя відіграє її якісне і ретельне очищення. І виробники косметики активно пропонують сотні, призначених для цього засобів. Є, так звані, "улюбленці" - продукти, які користуються популярністю вже десяток років так точно! А є новинки ринку, частина з яких прийшла до нас із корейського ринку - наприклад, гідрофільна олія, а деякі, як-от міцелярна вода, успішно посіли своє місце під сонцем завдяки зручності використання та ефективності. Про цих двох героїв ми і поговоримо сьогодні в матеріалі нижче і постараємося розповісти, що краще - міцелярна вода чи гідрофільна олія?
Отже, як же насправді діє кожен із цих продуктів і, який найкраще підійде саме тобі?

Що таке гідрофільна олія?

Якщо ти звикла поєднувати очищення шкіри і зняття макіяжу, то тобі обов'язково потрібно дізнатися, як використовувати гідрофільну олію. У складі засобу з'єднані олії, емульгатори та активні речовини, які під час контакту з водою перетворюються на дуже м'яку і ніжну очищувальну пінку. Її головна особливість у можливості зв'язувати не тільки молекули шкірного жиру, а й силіконів і восків з твоєї косметики. Таким чином, у жодного тонального, а тим більше модного ВВ-крему не залишиться і шансу залишитися на твоїй шкірі. Залишки саме цих засобів після неякісного очищення можуть провокувати закупорку пор, появу чорних цяток і навіть акне.

Міцелярна вода - знайомимося ближче

Багато жінок віддають перевагу "безпечному вмиванню" без контакту з водою. Для цього потрібно кілька ватних тампонів і спеціальний засіб, у цьому разі міцелярна вода. Змоченим у рідині тампоном необхідно протирати шкіру доти, доки диск не залишиться повністю чистим. У складі такого засобу головна діюча речовина міцели. Ці двошарові сфери працюють за таким принципом - зовнішній шар притягує водорозчинні компоненти (наприклад, пил), а внутрішній - жиророзчинні, але відштовхує воду. Таким чином ваша дерма якісно очищається не тільки від пилу і бруду, а й від косметики і залишків шкірного себума. Найголовніша хибна думка, яку навіяно жінкам за допомогою маркетингу - засіб не потрібно змивати. Ми з цим не згодні і вважаємо, що дозволити таке можна лише в крайніх ситуаціях - наприклад, у поїздці або на кемпінгу. В інших випадках ми рекомендуємо подальший контакт з водою, тонізування і зволоження.

Що краще міцелярна вода чи гідрофільна олія

Як бачите, хоч обидва засоби і призначені для очищення, вони, все-таки, різні за своїм принципом дії. Ми однозначно рекомендуємо спробувати і те, і інше. Найголовніше - вибрати продукт за типом своєї шкіри. Чи можна використовувати гідрофільну олію на жирній шкірі? Однозначно так, але в складі мають бути некомедогенні олії. Тільки протестувавши обидва косметичні продукти, ви зрозумієте, який краще саме для вас.
Назад до блогу