Кокосова олія — чому вона така популярна?

Кокосова олія — чому вона така популярна?

Кокосове масло як косметичний засіб почало застосовуватися знатними красунями в незапам'ятні часи. Ще сучасниці Клеопатри використовували його для омолодження шкіри, захисту від палючого сонячного проміння та підтримки краси волосся.

Минули століття, вибір косметичних засобів значно розширився, але дивовижна річ: кокосова олія, як і раніше, на піку популярності! Його додають у креми, його застосовують у домашній косметиці… Чому ж воно має такий попит?

Властивості кокосової олії

Унікальні властивості цього засобу пояснюються його складом: кокосова олія багата насиченими та ненасиченими жирними кислотами.

По-перше, жирні кислоти беруть участь у будівництві нових клітин, тобто просто відповідають за омолодження шкірного покриву. Все дуже просто: старі клітини відмирають і їм потрібна гідна заміна. Для цього необхідні насичені жирні кислоти, удосталь наявні в кокосовому маслі.

По-друге, жирні кислоти забезпечують міцність ліпідного бар'єру шкіри, структурують його.

По-третє, вони виконують знезаражуючу, антимікробну та протигрибкову функцію та загоюють пошкодження шкіри.

По-четверте, нормалізують водно-жировий баланс та обмін речовин, забезпечуючи харчування шкіри.

Крім того, кокосова олія містить вітаміни А, Е, К, що також важливо для здоров'я шкіри.

Застосування кокосової олії у косметиці

Ця олія входить до складу багатьох косметичних засобів: кремів, масок для волосся, засобів для епіляції і навіть кремів під підгузок для немовлят.
Цей універсальний продукт можна застосовувати і як домашній косметичний засіб.

Для волосся та шкіри голови

За допомогою олії кокосу можна не тільки оздоровити волосся, але і запобігти передчасній появі сивини, випрямити неслухняні кучері і зміцнити коріння, а фарбованому і русявому волоссю надати світліший відтінок.

Універсальну маску для зміцнення волосся можна приготувати прямо на кухні в два рахунки: візьміть 2 столові ложки олії і розітріть їх із сирим яйцем. Додайте в суміш по одній чайній ложці яблучного оцту та гліцерину. Після нанесення суміші та втирання її в шкіру голови замотуємо волосся харчовою плівкою і через годину змиваємо шампунем. Бажано повторювати процедуру 3 чи 4 рази на тиждень.

Для тіла

Крім того, що масло кокоса здатне затримувати вологу в шкірі, воно також є чудовим і безпечним засобом від розтяжок - справжня знахідка для майбутніх мам і тих, хто планує соковито скинути вагу.

Спосіб застосування гранично простий: приймаючи душ, очистіть м'яким скрабом шкіру, потім нанесіть масло і ніжними рухами утріть в шкіру. Через кілька хвилин надлишки можна змити водою, а найтонша плівочка масла залишиться на шкірі, щоб захищати і живити її.

Вітамін Е, що міститься в кокосовому маслі, не дозволяє клітинним мембранам окислюватися, утримуючи їх між собою, і це допомагає уникнути появи розтяжок.
Можна застосовувати масло і просто як зволожуючий крем, завдаючи його тонким шаром після банних процедур, коли пори максимально розкриті.

Нанесення цієї олії перед засмагою допоможе уникнути сонячних опіків і запобігатиме пересиханню шкіри. Якщо ж нещастя вже відбулося, крапелька кокосової олії допоможе вгамувати печіння і почервоніння.

Для обличчя

Це масло можна сміливо вважати універсальним кремом для обличчя - воно підійде будь-якому типу шкіри в будь-якому віці. Його можна використовувати як самостійний засіб або додавати в готові креми, збагачуючи та покращуючи їхній склад.

Нанісши масло на ватний диск, ним можна знімати макіяж і очищати шкіру від пилу, що накопичився. У цьому випадку краще віддати перевагу рафінованій олії, а залишки змити теплою водою.

Купити кокосове масло нерафіноване
Назад до блогу