Що таке глибоке чищення обличчя
Share
Глибоке чищення? - скажете ви. - А навіщо вона потрібна?
Дійсно, адже існує тисяча й один вид усіляких кремів та пінок, скрабів та гелів, спеціально створених для очищення шкіри обличчя.Справа в тому, що цього найчастіше виявляється недостатньо. Літній пил і спека, агресивний вплив навколишнього середовища та інші неприємності, що постійно підстерігають нас, не найкраще впливають на стан шкіри.
Робота сальних залоз активізується, і надлишки жиру, що виділяється, закупорюють пори, провокуючи появу прищів і чорних точок.
Відповідно до задуму природи, шкіра має сама себе очищати, але так буває вкрай рідко. Найчастіше наша шкіра потребує ретельного догляду, щоб виглядати добре. Не останню роль тут грає наш спосіб життя та раціон. Чим більше вони наближені до позначки «здорові», тим краще функціонують усі системи органів і, відповідно, молодшою та доглянутішою виглядає шкіра обличчя.
На жаль, ідеальну від природи шкіру сьогодні знайти вкрай складно, і будь-який тип час від часу потребує глибокого чищення.
Чищення в салоні
Салонне глибоке чищення обличчя здійснюється в кілька етапів.Зняття макіяжу за допомогою професійного косметичного засобу. Вона нормалізує рівень pH, готуючи шкіру до дії інших препаратів, які будуть застосовані на наступних етапах очищення.
М'яке поверхневе чищення, що дозволяє прибрати ороговілий шар клітин. З цією метою може бути використана одна з кількох технологій - гоммаж, скраб або брашинг.
Далі слідує процедура розкриття пір. Раніше для цього застосовувалося розпарювання. Сьогодні ж більше в ході спеціальні лосьйони, що сприяють пом'якшенню шкіри та розкриттю пір. Крім пом'якшувальної дії, лосьйони мають також і антибактеріальний ефект.
Наступним етапом буде саме чищення, яке здійснюється за допомогою спеціальних інструментів або вручну.
Щоб уникнути появи вогнищ запалення на шкірі, останнім кроком стане нанесення на обличчя маски на основі натуральних рослинних компонентів, а після її змивання - захисного крему.
Чищення обличчя в домашніх умовах
Якщо шкіра обличчя жирна, цю процедуру слід проводити раз на два - чотири тижні. Суха і нормальна шкіра потребують чищення рідше – приблизно кожні два місяці.Як і в салоні, процес розбито на кілька етапів.
Підготовка шкіри: поверхневе очищення за допомогою скрабу, гоммажу або кисажу. Останній більше підходить для жирної шкіри з розширеними порами і зовсім не підходить для чутливої шкіри, оскільки є найбільш агресивним із усіх способів очищення.
Розпарювання дозволить розкрити пори. Чистячи в домашніх умовах, слід закип'ятити в каструлі воду і додати в неї лікарські трави - ромашку, кропиву, лаванду і т.д. Тобто підійдуть будь-які рослини, які застосовуються для косметичних настоїв та масок.
Далі все просто: нахиляємося над каструлею з гарячим відваром і накриваємося рушником так, щоб пара потрапляла на обличчя і розкривала пори.
Обробляємо пальці дезінфікуючим розчином (а краще надіти хірургічні рукавички) і за допомогою стерильної серветки обережно вичавлюємо всі чорні крапки на обличчі. Робити все слід акуратно і швидко, тому що вже через 10 або 15 хвилин шкіра остигає і пори починають звужуватися. Уникайте натискати на шкіру нігтями – на ній можуть залишитися шрами.
Протираємо очищене обличчя спиртовою настойкою лікарської трави або лосьйоном на основі спирту, щоб продезінфікувати шкіру та уникнути запалення.
Наносимо на обличчя заспокійливу живильну маску. Добре підійде маска з яєчного білка з соком лимона. Можна просто покласти на обличчя тонкі скибочки огірка – це допоможе зняти роздратування та стягне пори.
Уникайте перші кілька днів після чищення використовувати при вмиванні мило, а також декоративну косметику та скраби. Не найкраще вплине на стан шкіри перебування під прямим сонячним промінням.
Не забувайте, спочатку після чищення ваша шкіра стає в багато разів чутливіше і ніжніше, ніж зазвичай.