БЕЗКОШТОВНО ДОСТАВИМО ЗАМОВЛЕННЯ ВІД 500 ГРН.
Закрити

Ми раді, що наші сироватки ТМ Lapush вам дуже сподобалися! І хочемо дати вам можливість, отримати ваш улюблений продукт, ще вигідніше! А також для тих, хто вперше знайомитися з нашим брендом і хоче спробувати все і відразу)

Все дуже просто! Потрібно всього лише:
1. Перейти на будь-яку сироватку від ТМ lapush
2. Натиснути на кнопку зібрати комплект
3. Вибрати потрібні вам три сироватки
4. Оформити замовлення в звичайному режимі.

При цьому знижка автоматично спрацює!ТОВАР МОЖЛИВО ПРИДБАТИ ЗА ПОПЕРЕДНІМ ЗАМОВЛЕННЯМ! Орієнтована дата відправки 01.06.21

Передзамовлення

Шановні клієнти!

У нас на сайті з'явилася нова функція - передзамовлення. Якщо товару в даний момент немає на складі, але Ви б хотіли його замовити, або якщо у Вас заплановано якусь подію, і Ви б хотіли підготуватися заздалегідь, тепер Ви можете оформити попереднє замовлення на продукцію компанії "Nutritive Cosmetics".

(: Ну хто не любить знижки - на всі товари по передзамовленню діє знижка -20% (Вводити купон не потрібно, знижка активується автоматично :)

Ми повідомимо Вас відразу, як тільки товар надійде на склад. Звертаємо Вашу увагу, що у зв'язку з великою кількістю запитів попередні замовлення, оформлені з передоплатою (наприклад, по карті VISA \ MASTERCARD), будуть доставлені в пріоритетному порядку з найближчими поставками.

Зазвичай термін надходження товарів по передзамовленню складає від 7-14 робочих днів.

Інформацію про доступність продуктів для замовлення Ви можете побачити в картці товару. Для того що б оформити передзамовлення, Вам треба просто покласти товар у кошик та оформити замовлення, як зазвичай.

Якщо виникнуть питання звертайтеся за телефоном +380507500250 або в онлайн чат.

Пластик
Краса врятує світ. А упакування від неї - погубить.

Саме так вирішили вчені, що вивчили статистичні дані по зробленому у 2015 році не волокнистому пластику. Виявилося, що 42% - це саме упакування готової продукції. А це, на секундочку, - 52% взагалі всього пластикового сміття. Тобто більша частина.

За рік на планеті з'являється 300 мільйонів тонн нового пластика. І чималий відсоток припадає на упакування для косметики - всі ці барвисті коробочки, тюбики, флакони ...
Що ж робити?
Ми виробляємо екологічно чисту продукцію не для того, щоб посилювати проблеми навколишнього середовища. Nutritive не може змінити весь світ ... Хіба що потроху, почавши з малого :) І ми почали ...

Це вже перемога
Так, тут є, чим пишатися. Нам вдалося налагодити виробництво так, щоб на виготовлення упакування використовувався перероблений харчовий пластик.

Уявіть тільки:
1 пляшка з-під молока = пара коробочок для крему = флакон для натурального шампуню
Купуючи таку продукцію, ви піклуєтеся не тільки про себе, а й про планету, зупиняючи поява зайвого пластика.
Рахунок одиниць пластикової тари, які були нами перероблені з моменту запуску виробництва, йде на тисячі. Страшно уявити цю купу пластику на узбіччях доріг або міських звалищах.

Пластмасовий маленький світ
Гірко визнавати, але більша частина пластикових виробів закінчує свій шлях саме так, і це ще не найстрашніший варіант.
Пластиковими відходами засмічені ліси та океан: риби вмирають, проковтнувши яскраві уламки; птахи гинуть, заплутавшись у поліетиленових пакетах.
Звалища переповнені та витісняють мешканців прилеглих районів, роблячи їх життя нестерпним.
Те, що було покликане зробити життя комфортним, вбиває все живе навколо.
Світ перетворюється в гору пластика.

Що нас очікує?
Саме думки про майбутнє змусили нас задуматися про ребрендинг. Ми вирішили: компанія, яка дотримується екологічно усвідомленої стратегії, автоматично накладає на себе зобов'язання. Зобов'язання піклуватися про безпеку не тільки продукції, але і самого виробництва.
Кожен крок нашої діяльності повинен доводити, що нам не байдуже, в якому світі ми живемо і що залишимо нашим дітям. Адже турбота про людину передбачає збереження здорової, не зіпсованого середовища навколо нього. Збереження планети чистою.
Ось чому ми стільки уваги приділяємо випуску пакування з вторсировини: вона не погіршує екологічну кризу, пов'язаний з надлишком пластика.
Коли мова йде про пластик, то правильний шлях лежить не в створенні нового, а в умінні застосувати те, що вже є.

Розмикаючи коло
Кілька місяців пішли на дослідження і розрахунки, але ми добилися свого: тепер компанія Nutritive використовує у виробництві упакування які частково складаються з переробленого пластику.
Застосовуючи вторинну сировину, нам вдалося розірвати замкнене коло і зробити свою продукцію дійсно екологічною у всіх сенсах.
Ми щиро сподіваємося на підтримку наших покупців і просимо не викидати використане упаковування з-під продукції разом з іншим сміттям. Надсилайте флакони та тюбики в спеціальні контейнери для пластику, щоб вони знову знайшли нове життя вже у вигляді інших важливих і корисних речей, нехай і не мають відношення до косметики.
Захистимо планету разом!